|

مدرک تحصیلی کدام دانشگاه‌ها در رتبه بندی معلمان تاثیر دارد؟

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس خبر داد که مدرک تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی در سنوات معلمان ماده ۲۸ محاسبه می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس درباره نحوه رتبه‌بندی معلمان ماده ۲۸، گفت: بر اساس مصوبه مجلس، مدرک تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی در سنوات معلمان ماده ۲۸ محاسبه می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از بورسان، محمد وحیدی عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به تصویب قانون رتبه‌بندی معلمان در مجلس و امتیازی که این قانون برای دانش آموختگان دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی دارد، گفت: در زمان بررسی این قانون در صحن مجلس، یک ماده اصلاح شد که در پی آن تربیت‌شدگان دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی مدرک تحصیلشان به عنوان سنوات برای آنها لحاظ می‌شود و در رتبه‌بندی آنها محاسبه خواهد شد.

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنابراین معلمان ماده ۲۸ نه تنها رتبه‌بندی می‌شوند بلکه سنوات آنها نیز در سابقه رتبه‌بندی لحاظ می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم تاکید کرد: برای پذیرفته‌شدگان آزمون ماده ۲۸ در قانون هیچ توقفی پیش‌بینی نشده است و لایحه نظام رتبه‌بندی فرهنگیان پس از تصویب شورای نگهبان نیاز به آیین نامه اجرایی دارد و ضوابط در آن به پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش و تصویب هیات دولت مشخص می‌شود.

پیشنهادات ویژه

  • عزت اله خانی ارسالی در

    باسلام تربیت دبیر که ازدانشگاه فارغ التحصیل شدم وبرای تدریس درامورش وپرورش کاربرد دارد چراجزو سنوات خدمت محسوب نمیشود.آیاعدالت هست.یاخیر‌.

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی