|

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش چه رویکردی نسبت به رتبه بندی معلمان دارد؟

فیاضی نسبت به رتبه بندی فرهنگیان و ارتقای وضعیت معیشتی معلمان و استقرار نظام عادلانه پرداخت رویکرد خوبی دارد

لینک کوتاه کپی شد

نماینده مردم شهرکرد در مجلس با بیان اینکه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نسبت به رتبه بندی فرهنگیان و ارتقای وضعیت معیشتی معلمان و استقرار نظام عادلانه پرداخت رویکرد خوبی دارد، گفت: نسبت به اصلاح سازوکار و ساختار صندوق ذخیره فرهنگیان برنامه خوبی دارد.

احمد راستینه نماینده مردم نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی درباره وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، اظهار داشت: فیاضی هم تحصیلات دانشگاهی دارد و آن هم در رشته مهندسی عمران که یکی از نیازهای ضروری آموزش و پرورش تامین فضا و تجهیزات مناسب آموزشی و پرورشی است.

وی افزود: آقای فیاضی هم تحصیلات حوزوی دارد یعنی در علوم اسلامی و انسانی سالها تا درس خارج دارای قوت است؛ همچنین تجربه آموزشی و پرورشی در مدارس دارد هم چنین مدیرکل سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی وزارت اموزش و پرورش بوده است.

راستینه تصریح کرد: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در مرکز پژوهشها نیز در حوزه آموزش و فرهنگ مطالعات سیاستی و نظارتی خوبی داشته و اشراف خیلی خوبی نسبت به مسائل و نیازهای آموزشی و پرورشی دارد؛علاوه بر تجربیات کاری و پژوهشی، دارای برنامه خیلی خوبی است.

وی با بیان اینکه فیاضی نسبت به رتبه بندی فرهنگیان و ارتقای وضعیت معیشتی معلمان و استقرار نظام عادلانه پرداخت رویکرد خوبی دارد، گفت: نسبت به اصلاح سازوکار و ساختار صندوق ذخیره فرهنگیان برنامه خوبی دارد.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: به دنبال استقرار عدالت آموزشی و پرورشی و ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی است؛ همچنین تقویت مدارس عادی دولتی و مناطق محروم و عشایری در کانون برنامه ایشان قرار دارد.

راستینه اضافه کرد: برای صلاحیت بخشی به شوراهای اموزش و پرورش استانها و شهرستانها و تمرکززدایی نگاه خوبی دارد؛ لذا امیدواریم مجلس با رای بالا به ایشان کمک کنند تا بتوانند ابعاد تحولی مقرر در سند تحول بنیادین را بخوبی پیگیری کنند.

این نماینده مجلس یازدهم در خاتمه عنوان کرد: در خصوص دانشگاه فرهنگیان، این گزینه پیشنهادی مبتنی بر دیدگاه‌های مقام معظم رهبری مصر هستند که ورودی آموزش و پرورش را با افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان صرفاً از این مکان قرار دهند و این می تواند آینده روشنی در تامین معلمان آموزش و پرورش داشته باشد همچنین ضرورت توجه به سند بنیادین تحول آموزش و پرورش از مهمترین اقداماتی است که ایشان خود را متعهد به پیگیری آن می‌دانند

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی