|

پلی استور: خرید اکانت کلش آف کلنز و کلش رویال و پابجی و کالاف

ایالات متحده با مشارکت ۳۰ درصدی ۷۵۰ میلیون دلار و آلمان با مشارکت ۹ درصدی ۲۰۰ میلیون دلار سود از بازی کلش آف کلنز و کلش رویال به جیب زدند.

لینک کوتاه کپی شد

کلش آف کلنز و کلش رویال باز حماسه آفرین شد!!!

بازی کلش آف کلنز توانسته ۲۷۹ میلیون دلار درآمد خالص در ۲۰۱۳ آوریل و بازی کلش رویال توانسته طی ۳ سال در گوگل پلی و اپ استور مبلغ نجومی دو میلیارد و پونصد میلیون دلار درآمد کسب کند. همچنین قابل توجه هست مبلغ درآمد این دو بازی هم بسیار سنگین و نجومی بوده به طوری که درآمد روزانه کلش اف کلنز ۲ و نیم میلیون دلار از ۸/۵ میلیون کاربر و درآمد روزانه کلش رویال ۲ میلیون و سیصد هزار دلار بوده است . در ادامه اگر بخواهیم بیشتر در مورد این دو بازی مهیج شرکت سوپرسل صحبت کنم باید به مشارکت کشور های ایالات متحده و آلمان اشاره کنم که ایالات متحده با مشارکت ۳۰ درصدی ۷۵۰ میلیون دلار و آلمان با مشارکت ۹ درصدی ۲۰۰ میلیون دلار سود به جیب زدند. 

image_ac78a353c661e3b98fab4f95a635230e1eac42d5

همچنین اپ استور و گوگل پلی که پلتفرم های فروش و ارایه این بازی هستند هر کدام مبلغی حدود ۳۷۵ میلیون دلار سود کردند که یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون دلار باقیمانده هم سهم درآمدی شرکت سوپرسل است. اگر بخواهیم در مورد سود آوری این دو بازی صحبت کنیم باید بگم که کلش آف کلنز در ۳ سال اول درآمدش ۷۰۰ میلیون دلار بیشتر از کلش رویال درآمد داشته همچین در سال ۲۰۱۵ که سومین سال انتشارش بود توانسته مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار کسب کند و از زمان انتشار تا کنون توانسته مبلغ نجومی ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار از بازیکنان جهانی خود درآمد کسب کند.

image_4231dcd43d58ca28ec8925b5709f0f16c4d604e2

کلش رویال ماه گذشته ۳۳ میلیون دلار درآمد داشته و در رده هجدهمین بازی تلفنی همراه جای گرفت. همچنین قابل ذکر هست که تنها ۲۵ میلیون کاربر در بازی رقابتی افتتاحیه در سال گذشته شرکت کردند.

خرید و فروش کلش آف کلنز و کلش رویال در ایران

خرید اکانت کلش آف کلنز در ایران از همان ابتدای تولد این بازی به صورت گسترده رواج پیدا کرد به طوری که این بازی در اپیکیشن های موبایلی از جمله دیوار و شیپور صورت میگرفت ولی امروزه نه تنها خرید اکانت کلش آف کلنز بلکه خرید اکانت کلش رویال در سایت های معتبری مانند پلی استور که دارای مجوز از سوی سازمان ارشاد ساماندهی و نماد اعتماد هستند صورت میگیرد. این گونه از سایت ها کار را برای شما آسان کرده اند به طوری که از وقت و حضور شما در مکان جلوگیری شده و اکانت هایی فروشی در این سایت آگهی شده و پس از انتشار در سایت توسط خریدار خریداری میشود .

image_1f4e61b1e3ac331a10bdc7ffdfd941618677bff3

کلش آف کلنز- رویال - پابجی - براول - و ... رو میتوان از سایت پلی استور خریداری و حتی آگهی کرد و همچنین ثبت آگهی به صورت رایگان انجام میشود. سایت های کلشی زیادی موجوده ولی شما عزیزان باید به چند نکته توجه کنید اول اینکه سایت مورد نظر دارای نماد اعتماد باشد دوم اینه دارای پشتیبانی سریع باشد و سوم اینکه برخورد خوبی داشته باشند که سایت پلی استور همه اینارو داراست به طوری که توانسته در ۲ سال اخیر بیش از ۵ هزار معامله رو با موفیقت انجام بده و توجه بسیاری از پلیر های ایرانی رو جذب کنه و در صدر جدول گوگل قرار بگیره.

image_01e09174c1a7a3ef59e459720af1784d9506dc93

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی