|

بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا

در این مطلب ضمن بیان تفاوت میان عطر و ادکلن، راهکارهایی را آموزش می دهیم که با توجه به آن‌ ها بتوانید ماندگاری عطر و ادکلن را بالا ببرید.

لینک کوتاه کپی شد

بسیاری از بانوان علاوه بر انتخاب عطر مورد نظرشان، مایلند عطر زنانه با ماندگاری بالا خریداری نمایند. به طوری که بوی این عطر بتواند چند ساعتی روی لباس و بدن آن‌ها دوام بیاورد و از آن جا که این موضوع همیشه دغدغه‌ای اساسی برای خانم‌ها به هنگام خرید عطر زنانه و یا خرید ادکلن زنانه با ماندگاری بالا به شمار می‌آید، ما در این مطلب سعی داریم ضمن بیان تفاوت میان عطر و ادکلن، راهکارهایی را آموزش دهیم که با توجه به آن‌ها بتوانید کیفیت و ماندگاری عطر و ادکلن را تشخیص دهید. همچنین مرکزی را برای خرید عطر زنانه به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید عطر و ادکلن با ماندگاری بالا را از این مجموعه خریداری نمایید.

image_f485daa8250cca6a468aa1ee97484bc6b02f9f0f

عطر و ادکلن چه تفاوتی با هم دارند؟

پیش از آن که به موضوع ماندگاری بوی عطر و ادکلن و مواردی که بر این ماندگاری تأثیرگذار است بپردازیم لازم است به شما بگوییم عطر و ادکلن با هم یکی نیستند و تفاوت‌هایی با هم دارند و ممکن است بسیاری از افراد با این موضوع آشنایی نداشته باشند. دانستن این موضوع به ما کمک می‌کند تا بتوانیم برای استفاده در مکان‌های مختلف محصول مناسبی را خریداری کنیم.

  • عطر یا پرفیوم Perfume

هنگام خرید عطر زنانه باید به این نکته توجه داشته باشید که ساختار عطر به این صورت است که از روغن‌های طبیعی گیاهان و گل‌های مختلف به دست می‌آید و سپس با درصدی از الکل آمیخته می‌شود که این موضوع کمک می‌کند تا تثبیت و ماندگاری آن افزایش یابد. به همیم علت است که وقتی شما عطر زنانه با ماندگاری بالا را روی پوست بدن خود اسپری می کنید، برای مدت طولانی این عطر دوام داشته و هر جا که می‌روید خط بوی بسیار منحصربفردی از بوی عطر شما بر جای می‌ماند.

در ساختار عطر یا پرفیوم‌ معمولا بین ۲۰ تا ۴۰ درصد اسانس روغن گل‌ها و گیاهان مختلف که می‌توان گفت بالاترین میزان غلظت است به کار برده می‌شود. این دسته از عطرها عموما به خاطر ماندگاری بالایی که دارند از قیمت بالایی هم برخوردارند.

  • ا دو کلن Eau de Cologne

خرید ادکلن با ماندگاری بالا شاید کار سختی برای بسیاری از خانم‌ها باشد، زیرا دیده شده پس از خرید ادکلن و استفاده از آن، رایحه‌ای که از آن انتظار داشته‌ایم وجود نداشته و ادکلن مورد نظر نتوانسته خواسته ما را برآورده نماید. در مورد ادکلن باید به این موضوع توجه داشته باشید که در تولید آن از اسانس عطر با غلظت کمتر یعنی در حدود 2 تا 4 درصد استفاده شده و با میزان زیادی الکل آمیخته می‌شود. به همین دلیل میزان ماندگاری ادکلن همیشه کمتر از عطر خواهد بود.

بنابراین طبق این تعریف که در مورد عطر و ادکلن زنانه ارائه کردیم، دو مورد اندازه اسانس و  میزان اضافه شدن الکل به آن‌ها در انتخاب عطر و ادکلن زنانه با ماندگاری بالا مؤثر خواهد بود. نکته مهم دیگری که در انتخاب و خرید عطر زنانه و یا خرید ادکلن زنانه وجود دارد این است که به زمان استفاده و یا موقعیتی که شما قصد استفاده از عطر یا ادکلن دارید نیز بستگی دارد و لازم است عطر و ادکلنی را انتخاب کنید که برای محیطی که در آن قرار می‌گیرد مانند یک مهمانی عصرانه و یا یک ضیافت شام و همچنین یک قرار کاری مناسب باشد.

از کجا بفهمیم عطر و ادکلنی که خریداری کرده‌ایم اصل است؟

چند نکته ساده و البته مهم وجود دارد که با توجه به آن‌ها می‌توانید هنگام خرید عطر زنانه و یا ادکلن‌های دلخواه‌تان از اصل بودن آن مطمئن شوید و بتوانید عطر و ادکلن زنانه با ماندگاری بالا خریداری نمایید. ما در ادامه به چند نکته که نشان می‌دهد یک عطر یا ادکلن اصل است خواهیم پرداخت.

image_f16e59df3dff62ebb1fc3ef4648c548f5c642e56

  • ماندگاری بالای بوی عطر

طبیعتاً ماندگاری بوی عطر یکی از نکاتی است که می‌تواند به شما بگوید این عطر و ادکلن اصل است اما با توجه به اینکه بسیاری از شرکت‌ها طرح فیک محصولات اورجینال و اصلی را تولید و وارد بازار می‌کنند طبیعی است که در وهله اول و از روی جعبه نتوانید پی به این موضوع ببرید بنابراین لازم است فاکتورهای دیگری را نیز در نظر داشته باشید.

  • طراحی و ساختار جعبه عطر

هنگام خرید عطر یا ادکلن حتماً به جعبه آن توجه داشته باشید، جعبه عطر و ادکلن اصل باید از طراحی زیبا و شکیلی برخوردار باشد، زیرا شرکت‌ها تولید کننده عطر و برندهای معروف برای طراحی جعبه هر عطر وقت و هنر بسیاری صرف می‌کنند. همچنین رنگ‌ها، نوشته‌ها و لیبل‌های روی آن باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

  • کیفیت شیشه و درب عطر

از دیگر نکاتی که نشان می‌دهد عطر یا ادکلن زنانه با ماندگاری بالا به شما فروخته شده این است که به شیشه و درب آن از زوایای مختلف نگاه کنید، وجود حباب‌ در جنس شیشه و همچنین ناهمواری‌های موجود روی درب و بدنه می‌تواند شما را از غیراصل بودن عطر مطمئن گرداند زیرا بیشتر شرکت‌های تولید کننده عطر و ادکلن زنانه اصل در دنیا، ظرافت‌های بی‌شماری را در ساخت و تولید محصولات خود در نظر می‌گیرند.

  • رنگ عطر

هنگام خرید عطر زنانه به این نکته توجه کنید که شرکت‌های تولیدکننده عطرهای اصلی از رنگ کمتری در محصولات خود استفاده می‌کنند، هر چه عطر و ادکلن فیک باشد ممکن است رنگ مایع درون شیشه پر رنگ‌تر باشد.

  • شماره سریال عطر و ادکلن

هنگام خرید عطر و ادکلن به شماره سریال عطر و ادکلن که اغلب زیر شیشه و یا روی جعبه حک شده توجه کنید در این صورت می‌توانید مطمئن باشید که عطر و ادکلن زنانه با ماندگاری بالا خریداری کرده‌اید.

چه کنیم عطرمان پس از استفاده ماندگاری بیشتری داشته باشد؟

چند نکته کوچک اما مهم وجود داد که رعایت کردن آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا عطرتان پس از استفاده مدت زمان بیشتری روی پوست‌تان باقی بماند.

image_2186f929b9c5c14597134dacfddcbe1b0cd1ea4b

از عطر یا ادکلن به اندازه استفاده کنید: اسپری کردن بسیار کم عطر و یا بیش از اندازه درست نیست، پس هر چیز را به اندازه استفاده کنید، زیرا قرار نیست وقتی وارد جایی می‌شوید بوی زیاد عطر شما دیگران را اذیت نماید.

اگر از عطر استفاده می کنید دو یا سه بار اسپری کردن کافیست عطر را به سه نقطه پوست خود بزنید: ممکن است شما عطر زنانه با ماندگاری بالا خریداری کرده باشید اما به لحاظ اینکه طرز استفاده از آن را نمی‌دانید این عطر یا ادکلن ماندگاری خوب خود را نشان ندهد. بنابراین عطر و ادکلن را به مُچ دست، پشت گوش‌ها و یا پشت زانوها اسپری کنید. به طور کل جاهایی که نبض دارند نقاطی هستند که می‌توانند بوی عطر را به خوبی پخش کرده و ماندگاری آن را افزایش دهند.

عطرتان را در جای مناسبی نگهداری کنید: اگر بتوانید عطر و ادکلن خود را در یخچال قرار دهید خیلی بهتر است در غیر این صورت از قرار دادن آن در مقابل نور مستقیم آفتاب خودداری کنید زیرا می‌تواند ماندگاری آن را به شدت کم نماید. به طور کل بهترین جا برای نگهداری از عطر جای خشک و خنک است.

مناسب ترین عطر های زنانه برای هر فصل را چگونه انتخاب کنیم؟

این موضوع در حالت کلی کاملا بسته به سلیقه و نوع خواست شما از عطر دارد اما قانون کلی استفاده از عطر برای خانم ها و آقایان به این صورت است که در فصل های سرد سال همانند زمستان بهتر است از عطرهایی با رایحه گرم و تند مانند رایحه‌های ادویه‌ای، چوب، وانیل، شکلات و … استفاده شود.

در سوی دیگر نیز در فصول گرم سال همانند تابستان و... بهتر است از عطرهایی استفاده کنیم که رایحه خنک و تازه مانند لیمو، نارنج، گل رز و … دارند.

گالری عطر و ادکلن مارسلا مرکز خرید عطر و ادکلن زنانه با ماندگاری بالا

عطر و بوی ادکلنی که شما استفاده می‌کنید، می‌تواند تاثیر شگفت انگیزی بر افرادی که در کنارتان قرار می‌گیرند بگذارد. زیرا عطر خوشبو علاوه بر تاثیر مثبتی که بر روان فرد مقابل می‌گذارد، می‌تواند نشانگر شخصیت شما باشد و شما را به عنوان یک فرد تمیز و مرتب معرفی نماید.

برای خرید عطر زنانه و یا خرید ادکلن زنانه مورد نظرتان بهتر است به فروشگاهی مراجعه کنید که عطر و ادکلن‌های مختلف زنانه و مردانه را از برندهای مختلف در اختیار شما قرار دهد و دست شما برای انتخاب باز بگذارد. گالرى عطر و ادکلن مارسلا، مرجع خرید عطر و ادکلن اورجینال به شمار می‌آید که می‌تواند عطر و ادکلن زنانه با ماندگاری بالا را از برندهای مختلف و با قیمت مناسب در اختیارتان قرار دهد.

برای انتخاب و خرید ادکلن به شما پیشنهاد می‌کنیم سری به سایت فروشگاه آنلاین مارسلا به آدرس https://www.marcella.ir/ بزنید و وارد دسته‌بندی‌های مختلفی که در سایت طراحی شده شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از انجام فرآیند خرید آن را درب منزل تحویل بگیرید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی