|

شقایق فراهانی در کنار خواننده خیابانی / ویدیو

ویدیویی از شقایق فراهانی بازیگر مطرح کشورمون در کنار خواننده های خیابانی در حال ضبط فیلم از این دو جوان

لینک کوتاه کپی شد
1

شقایق فراهانی بازیگر مطرح و با استعداد کشورمان است. شقایق فراهانی در حال حاضر 1.225.811 فالوور دارد و جزو بازیگران فعال و پر طرفدار اینستاگرام است. شقایق فراهانی ویدیویی از خودش در کنار خواننده های خیابانی منتشر کرده که این ویدیو مورد توجه مردم قرار گرفته است.

بیوگرافی شقایق فراهانی

شقایق فراهانی متولد 2 مرداد 1351 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که از تئاتر فعالیت خود را شروع کرد تا اینکه با سینما مشهور شد و حالا یک پسر هم دارد.

shaghayeghfarahani

خانواده هنرمند

پدرش بهزاد فراهانی و مادرش فهمیه رحیم نیا هر دو بازیگرند ، فرزند اول خانوادس و یک برادر بنام آذرخش (نقاش و نوازنده) و یک خواهر بنام گلشیفته (بازیگر) دارد.

shaghayeghfarahani

کلاس بازیگری

حضور در یک خانواده هنری باعث شد از همان دوران کودکی وارد تئاتر بشود تا اینکه بصورت جدی کلاس های بازیگری را زیر نظر پدرش و «کریم زرگر» گذراند.

shaghayeghfarahani

زندگی در فرانسه و آمریکا

مدتی با پدر و مادرش در فرانسه زندگی کرد تا اینکه زمان انقلاب به ایران آمدند اما با شروع جنگ ایران و عراق برای امنیت بیشتر به کشور استرالیا رفتند. سپس مقطع دبیرستان را در کشور آمریکا گذراند تا اینکه بعد از پایان جنگ به ایران بازگشت.

shaghayeghfarahani

در جلوی دوربین

سال 1375 که 24 ساله بود در فیلم «لیلا» به کارگردانی داریوش مهرجویی بازی کرد سپس سال 1378 با سریال «داستان یک شهر» اصغر فرهادی وارد قاب تلویزیون شد.

shaghayeghfarahani

موفقیت و شهرت

در سال 1379 وقتی 28 ساله بود با حضور در فیلم «چتری برای دو نفر» کنار بازیگرانی چون رضا کیانیان و هدیه تهرانی توانایی هایش را نشان داد. او سپس با فیلم «پروانه» سال 82 در چندین جشنواره خارجی هم حضور شد.

shaghayeghfarahani

ازدواج و طلاق

شقایق فراهانی سال 1369 زمانی که دختر 19 ساله ای بود با همسر خود آقای حسامی ازدواج کرد اما این زندگی با تولد پسرشان «سام» سال 71 به طلاق ختم شد.

shaghayeghfarahani

مادر شدن در 20 سالگی

من خیلی زود و در 20 سالگی مادر شدم و بابت آن بسیار خوشحالم ، شما با آمدن فرزند چیزهایی را به دست می‌ آورید که با هیچ‌ چیز در دنیا قابل مقایسه نیست. من در زندگی به لحظات سختی رسیدم که اگر وجود پسرم سام نبود واقعا نمی‌ توانستم تحمل کنم.

shaghayeghfarahani

رابطه با فرزند طلاق

در این راه سعی کرده‌ ام با کمک گرفتن از مشاور و روانشناس با پسرم که فرزند طلاق است به نوعی برخورد کنم که اعتمادش را جلب کنم ، سعی کردم بیش از هر چیزی یک دوست برای او باشم.

shaghayeghfarahani

اوقات فراغت

وقات فراغت کمی دارم و ترجیح می دهم در اوقات فراغتم در درجه اول وقتی برای پسرم بگذارم و در درجه دوم با دوستانم معاشرت می کنم.

shaghayeghfarahani

اسم مستعار

شاناتا اسم مستعارم نیست ، زمانی که به کلاس های دکتر زرگر می رفتم اساتید آنجا برای انتخاب کردند که به معنی موجودی که در آرامش درونی به سر می برد.

shaghayeghfarahani

الگویی برای همیشه

در میان بازیگران ، چهره‌ های مختلفی بوده‌ اند که هنر و توانایی‌ هایشان را قبول داشتم ولی چندان به این مساله که الگویی داشته باشم ، فکر نکرده‌ ام. بازیگر باید خودش باشد با این ‌همه سوسن تسلیمی را یکی از بهترین‌ ها می‌ دانم که حتی سال‌ ها بعد از آنکه در سینمای ما حضور ندارد اما هنرش می‌ درخشد.

shaghayeghfarahani

عکاسی و نقاشی

از کودکی به نقاشی علاقه داشتم و همیشه نقاشی می‌ کردم. از هنرستان گرافیک ‌خواندم یا مثلا عکاسی همیشه از علایقم بود و به شکل تجربی عکاسی و گرافیک را دنبال می‌ کنم و موسیقی را هم دوست دارم.

shaghayeghfarahani_1478381398

در فکر شغل دوم

در چند سال اخیر به شغل دوم فکر می کنم چون درآمد بازیگری آنقدر زیاد نیست بتوان بهش اتکا کرد اما رستوران داری شغل وقت گیری است و با شغلم متناسب نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه