|

شیشه لمینت

پیشرفت تکنولوژی موجب شده که وسایل با ویژگی های خاص طراحی و تولید شوند. به مانند سایر وسایل شیشه نیز با افزودن ویژگی هایی، در کیفیت های…

لینک کوتاه کپی شد

پیشرفت تکنولوژی موجب شده که امروزه در زمینه های مختلف، وسایل با ویژگی های خاص طراحی و تولید شوند. به مانند سایر وسایل و تجهیزات شیشه نیز با افزودن ویژگی هایی در کیفیت های مختلف در دسترس شما قرار دارد. شیشه لمینت نیز به عنوان یکی از پرکاربردترین شیشه ها با کاربردهای مناسب در مکان ‌های مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

0808

شیشه لمینت

شیشه لمینت شامل دو یا چند لایه ست که با مقاومت بسیار بالا در انواع مختلف، گزینه ای ایده آل برای استفاده در مغازه، فروشگاه و مکان های تجاری محسوب می شود. این نوع شیشه طی یک فرآیند ترکیبی دما و فشار تولید شده و از ویژگی ‌های مناسبی برخوردار است.

عایق بودن در برابر صدا و ایجاد ایمنی بالا و همچنین تنوع و زیبایی در ساخت این شیشه موجب شده که امروزه کاربران بسیاری روی به خرید و استفاده از آن بیاورند. ما در مجموعه شیشه و آینه آگاهی با بهره مندی از انواع شیشه لمینت به شما خدمات گسترده ای ارائه می دهیم.

شیشه لمینت چیست؟

گاهی اوقات با شرایطی مواجه می ‌شویم که جهت ایجاد و برقراری ایمنی و امنیت نیاز به استفاده از شیشه های مقاوم خواهیم داشت. شیشه لمینت نیز به عنوان یکی از ایمن ترین شیشه ها در مقایسه با سایر روش ‌ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و گزینه ای ایده آل جهت نصب در مکان ‌های امنیتی محسوب می شود.

همانگونه که عنوان شد این نوع شیشه از دو یا چند لایه ایجاد شده که در بین لایه های آن با استفاده از طلق PVB یا پلی وینیل بوتیرال لایه های محافظتی ایجاد می شود.

برای ساخت این نوع شیشه تحت حرارت و فشار، لایه های پلیمر و شیشه با هم ترکیب شده و یک سازه یکپارچه ایجاد می ‌کنند. توجه داشته باشید که لایه های پلیمری مورد استفاده در ضخامت های گوناگون در دسترس قرار دارند. مهمترین پلیمرهای استفاده شده در ساخت این شیشه با ضخامت های 0.38، 0.76 و 1.52 مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

با توجه به کاربرد شیشه در مکان ‌های مختلف، تعداد لایه های بکار رفته در ساخت این نوع شیشه معین می شوند. بهره‌ مندی از طلق های PVB موجب می شود که چنانچه شیشه شکسته شود، تکه های خرد شده آن بیرون نریخته و با چسبیدن به طلق در محیط پخش نشوند.

مزایا و خصوصیات شیشه لمینت

همانگونه که عنوان کردیم شیشه لمینت با بهره مندی از ویژگی ها و خصوصیاتی به عنوان یکی از کاربردی ترین شیشه ها در فروشگاه ها و مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال مزایا و خصوصیاتی که این نوع شیشه دارد به گونه ‌ای هستند که می‌ توان از آن ها در شرایط مختلف استفاده برد. مهمترین مزیت های این شیشه ها را ما در اینجا برای شما بیان می کنیم.

کنترل نور و کاهش مصرف انرژی

همانگونه که می ‌دانید شرایط به گونه ‌ای است که در مکان های مختلف با استفاده از تجهیزات گوناگون مصرف انرژی کنترل می ‌شود. با این حال شیشه لمینت با بهره مندی از ضخامت مناسب به بهترین شکل موجب کاهش مصرف انرژی و کنترل نور می شود.

مقاومت بسیار بالا در برابر ضربات و آتش سوزی

شاید مهم ‌ترین مزیت شیشه لمینت، ایمنی و مقاومت بسیار زیاد آن در برابر حوادثی مانند ضربه خوردن، آتش سوزی و زلزله باشد. همانگونه که می دانید شیشه‌ های سکوریت و شیشه های معمولی به هنگام وقوع حوادثی مانند زلزله و آتش‌سوزی و همچنین اصابت ضربه، با توجه به تنش های شدید حرارتی و مکانیکی شکسته شده و فرو می ریزند. این شرایط می ‌تواند خطرات بسیار زیادی برای افراد ایجاد کند. با این حال شیشه لمینت با بهره مندی از طلق های PVB، مقاومت بسیار مناسبی در برابر این شرایط خواهد داشت.

مقاومت در برابر نفوذ U.V یا اشعه ماورا بنفش

همانگونه که می دانید نور خورشید با طیف های مختلفی از اشعه ها تشکیل شده است. برخی از این پرتوها برای انسان بسیار مضر بوده و جهت جلوگیری از ورود آن ها به ساختمان ‌ها از تجهیزات و وسایل مختلف استفاده می ‌شود. با این حال شیشه لمینت با مقاومت بسیار مناسبی که در برابر اشعه ماورا بنفش دارد به خوبی می تواند این مشکل را برطرف کند.

fhgfhfg

تنوع در رنگ

کاهش نفوذ آلودگی صوتی

مکان هایی مانند آسایشگاه، بیمارستان و برخی منازل مسکونی نیاز به برقراری سکوت، جهت ایجاد آرامش خواهند داشت. با این حال شیشه های معمولی نمی توانند عایق مناسبی در برابر نفوذ صدا باشند. شیشه لمینت با مقاومت و ساختار مناسبی که دارد گزینه ای ایده ‌آل برای اینگونه مکان ‌ها خواهد بود.

کاربردهای شیشه لمینت

ویژگی های مناسبی که این نوع شیشه دارد موجب شده که در مکان های مختلف مانند فروشگاه ها، مجتمع تجاری و اداری، بیمارستان ها و همچنین ویترین مغازه ها کاربرد فراوانی داشته باشد. از دیگر کاربردهای مهم این شیشه می ‌توان به استفاده در مکان هایی به عنوان کفپوش های شیشه ای و عایق های صوتی اشاره کرد. بد نیست بدانید که مقاومت بسیار بالایی که این نوع شیشه دارد موجب شده که از آن به عنوان شیشه ضد گلوله نیز در مکان‌ های امنیتی استفاده شود.

چنانچه قصد خرید شیشه لمینت را دارید ما در مجموعه شیشه و آینه آگاهی با بهره مندی از انواع شیشه لمینت به شما خدمات گسترده ای ارائه می دهیم.

قیمت شیشه لمینت

همانگونه که عنوان شد این نوع شیشه در ضخامت های مختلف و با طراحی های گوناگون در دسترس شما قرار دارد. چنانچه قصد خرید این نوع شیشه را دارید، بسته به نیاز خود و مکانی که قصد استفاده از آن را دارید باید گزینه مناسب را انتخاب کنید. قیمت این شیشه نیز با توجه به ضخامت آن همچنین ابعاد خریداری شده متفاوت خواهد بود.

hcvh

مقاومت بالا و عایق صوتی

ما در شیشه و آینه آگاهی به عنوان مرکز فروش شیشه لمینت در قیمت های مناسب این نوع شیشه را به شما ارائه می دهیم.

خرید شیشه لمینت

چنانچه قصد خرید این نوع شیشه مقاوم و استفاده از آن را دارید مجموعه ما برای شما این شیشه را در مکان های مختلف نصب می کند. خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم به بهترین شکل می تواند پاسخگوی نیازهای شما در شرایط مختلف باشد. برای خرید شیشه لمینت می توانید از محصولات ما در شیشه و آینه آگاهی استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید شیشه لمینت می توانید به http://www.agahiglass.com/ مراجعه کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه